Dünya Araç Kiralama Devi ENTERPRISE Türkiye

Dünyanın en büyük araç kiralama firması Enterprise’ı Türkiye’ye getiren Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş., 4 Haziran 2014 tarihinde Swiss Otel’de gerçekleştirdiği basın toplantısında Türkiye hedeflerinden bahsetti. Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş. işbirliğiyle Türkiye’de faaliyet gösterecek olan araç kiralama devi Enterprise, “önce müşteri memnuniyeti” diyen çalışmalarıyla Türkiye pazarında fark yaratacak.

Filosunda 1.4 milyon araç bulunduran dünyanın en büyük araç kiralama firması Enterprise ile anlaşan Yes Oto Kiralama, 4 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirdiği basın toplantısında, sektöre ilişkin hedeflerinden bahsetti.

1990 yılından bu yana Türkiye araç kiralama sektöründe hizmet vermekte olan Yes Oto Kiralama, 2013 Haziran ayında anlaşmaya vardığı araç kiralamada dünyanın en büyüğü olan Enterprise ile sektöre ‘müşteri ve çalışan memnuniyeti, uygun fiyat, kalite ve inovasyon’ getirmeyi hedefliyor.

Türkiye’de Araç Kiralama Sektörünün Gelişimine Öncülük Etmeye Devam Edeceğiz
Kurulduğundan bu yana araç kiralamada ilk mobil uygulama (2012), ilk havayolu – rent a car ortaklığı (Onur Air – 2010, Anadolu Jet – 2012) gibi ilklerin firması olan Yes Oto Kiralama, Enterprise ile pazarın gelişimine öncülük etmeye devam edecek.

Konuyla ilgili olarak gelecek hedeflerinden bahseden Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özarslan Tangün gerçekleştirilen basın toplantısında; “Enterprise ile yaptığımız 10 yıllık anlaşma ülkemizdeki araç kiralama sektörüne hareket katacak. Enterprise dünyanın en büyük araç kiralama firması. Sahip oldukları vizyon ve tecrübeye bizim Türkiye pazarındaki geçmişimiz ve deneyimlerimizi de eklediğimizde, sektöre yepyeni bir hizmet anlayışı ve bakış açısı getirerek sektörün gelişimine öncülük etmeye devam edeceğiz. Yes Oto Kiralama 2500 araçlık filosuyla şu anda ülkemiz araç kiralama pazarının en önemli oyuncularından biri. Enterprise imzasıyla birlikte 21 Haziran tarihinden itibaren sektöre yeni bir soluk ve global vizyon getirerek her alanda fark yaratacağız. Şu an 25 ilde 45 ofisimizle hizmet veriyoruz, ilk hedefimiz 2015 yılı sonuna kadar ofis sayımızı 60’a çıkarmak. Gelecek 3 yıl içerisinde de filo kapasitemizi 5 bin araca çıkararak 150 milyon TL’nin üzerinde yatırım yapmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

foto

Samsun Rent A Cars İşler Rent A Car

samsun rent a car, samsun araç kiralama, samsun oto kiralama, rent acar samsun, samsun rent acar, samsunrentacar,
Samsun Rent A Car