samsun rent a car hizmetleri

Filo kiralama, Samsun Vale Rent a Car’ ın müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet politikasında iddiali ve etkili olduğu asıl alan olup;  gerek bireyselgerek kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan araç sahibi yapma hizmetidir.Samsun vale rent a Car, filo kiralamayı özellikle fazla sayıda araç satınalmayı hedefleyen müşterilerine önermektedir.Fabrika çıkışı teslim ettiği araçların kiralama süresi içindekitüm teknik bakım, onarım, sigorta giderlerini müşterisinin yerine yaptığı gibi,ilgili satın alma vergilerini karşılayarak vemüşterinin çeşitli resmi makamlar nezdinde formalitelerle uğraşmasının ortadan kaldırarak; zaman, personel, nakit kullanımından tasarruf etmesini sağlar.Ayrıca aylık ödemelerin gider olarak gösterilebilmesi filo kiralama sisteminin müşteriye sağladığı önemli avantajlardan biridir. Samsun Rent a Car filo kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde yapılandırılmış ve müşterilerinin servislerine sunulmuştur.

Kiralama süresi : Filo kiralamada minimum süre 12 ay, maksimum süre36 aydır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanır. Araç yaşı ve teslimi  Filo kiralamada ´0´ kilometre araçdışında araç teslimi yapılmaz ve teslimat için ek ücret alınmaz.

Periyodik bakımlar : Filo kiralamada aracın bakım klavuzuna göre tüm düzenli Samsun Rent a Car tarafından karşılanır. Firma Renault Mais ve Tofas gibi yetkili servislerle işbirliği içinde çalışır.

Sigorta kapsamı : Kazaya da hırsızlık gibiolası durumlarda Samsun Vale Rent a Car, Kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortasi dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

Asistan servisler : Kiralanan filo araçlarının tamamında asistan servisleri vardır ve müşteri bu servislerin tüm avantajlarından yararlanır. Örnek Renault Yardım vb. Uzun süreli kiramalarda fiyatlandırma. Uzun süreli kiralamalarda fiyatlar görüşmeye açıktır.

Araç sayısı : Filo kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur. Anlayış; müşteri ihtiyacının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Katma değer vergisi : Satınalınan bir aracın KDV´si sabit bir kıymet haline gelerek mal bedeli ilebirleşirve ödenecek KDV´den mahsup edilemez. Kiralandığında ise KDV tutarı heray mahsup edilebilir.

Ödemeler : Ödemeler sözleşme süresince aylık yapılır ve faturalar yoluyla müşterinin giderlendirebilmesini sağlar.

Kaza halinde: Filo kiralamada kullanyan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın servis bağlantıları derhal kurulur. Kazanın İstanbul dışında olması halinde bu süre azami 24 saattir ve bu süre muadil araç teslimi içinde geçerlidir.

foto

Samsun Rent A Cars İşler Rent A Car

samsun rent a car, samsun araç kiralama, samsun oto kiralama, rent acar samsun, samsun rent acar, samsunrentacar,
Samsun Rent A Car